tablica suchościeralna informacyjna

Tablica informacyjna

Tablica informacyjna szklana

Oferujemy Państwu niezawodną i trwałą tablicę informacyjną, która jest nie tylko idealnym dodatkiem do Waszych biur, ale i wygodnym, stylowym akcesorium domowym, które ułatwia codzienne życie. Doskonale wpasuje się także do restauracji, szpitalów, urzędów czy szkół.

Naszą tablicę można z powodzeniem stosować do wyprowadzania wzorów i obliczeń, nauki języków obcych, zostawiania notatek, czy jako nieocenioną pomoc w prowadzeniu przeróżnych prezentacji. Można po niej nie tylko pisać, ale i rysować wszystkim, co najade się do rysowania, a nawet malować farbami! W przypadku tablicy magnetycznej możliwe jest przypinanie magnesów, a tym samym kartek, zdjęć, rysunków.

Nasza tablica informacyjna nie wymaga zakupu specjalistycznych markerów! Całkowita suchościeralność (na szkle nie zostają smugi i przebarwienia)pozwala na stosowanie nawet pisaków permanentych – chociaż te należy zmyć przy użyciu płynu do szyb. Oczywiście można używać zwykłych markerów suchościeralnych lub kredowych. Stosowane w produkcji szkło optiwhite gwarantuje, że tablica będzie całkowicie śnieżnobiała, bez drażniących oko dodatkowych odcieni.

Wykonanie i specyfikacje

Tablica informacyjna jest prosta w obsłudze, wygodna w użytkowaniu i całkowicie bezpieczna nawet dla najmłodszych użytkowników. Wszystko dzięki użyciu najwyższej jakości szkła, dostarczanego naszej firmie przez zaufanych dostawców. Jest ono specjalnie hartowane, tak by zapewnić wysoki standard użytkowania. Szkło zyskuje zwiększoną odporność na stłuczenia (nawet do pięciu razy), zarysowania, czy inne mechaniczne urazy.

Tablica informacyjna dostępna jest w dwóch rozmiarach  – 120×90 cm,  150×100 cm – oraz szerokiej gamie barw (biały, czarny, niebieski, czerwony), a także wariancie bezbarwnym. Pozwala to na indywidualne dopasowanie do naszych wnętrz oraz potrzeb. Natomiast jeżeli klient zamówi conajmniej dziesięć sztuk oferowanego produktu, istnieje możliwość wykonania tablicy o innym kolorze i wymiarze dostosowanym całkowicie życzeniu klienta.

Montaż tablicy informacyjnej

Montaż naszego produtku jest niebywale prosty, dzięki gotowemu zestawowi do tego przeznaczonemu, składającemu się na tablicę szklaną, zawieszki, dystanse i wkręty z kołkami. W razie problemów można zajrzeć do dołączonej instrukcji obsługi. Dodatkowo w zestawie znajdziemy pisaki suchościeralne (dwa) i magnes neodymowe (jeden).

Wariant magnetyczny pozwala na stosowanie akcesoriów takich jak: uchwyty na markery, magnesy, markery, gąbki do ścierania, które znajdą Państwo w naszym sklepie.

Ochronne opakowanie, w którym wysyłamy nasz produkt, gwarantuje, że tablica dotrze do klienta w stanie idealnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *