tablica magnesowa

Tablica magnesowa

Tablica magnesowa niezbędna w każdej firmie

Spotkania biznesowe, szkolenia, narady, ustalane strategii działania, planowanie i ocena wyników sprzedaży – to rzeczywistość zbudowana z tych elementów, które są niezwykle konieczne w prawie każdej firmie. Uczestniczą w nich właściciele i pracownicy a także klienci czy kontrahenci. W każdej z tych sytuacji przekazywane są bardzo cenne informacje, które powinny być zapamiętane i wykorzystywane w odpowiednich momentach. Aby to ułatwić konieczne są niezbędne akcesoria, ułatwiające takie procesy. Oprócz odpowiedniego pomieszczenia do takich spotkań oraz wygodnych mebli, przydać się może także tablica szklana magnesowa, która powieszona w widocznym miejscu na takich spotkaniach, znacznie ułatwi komunikację i przekaz niezbędnych i ważnych dla każdej firmy informacji.

Jak wybrać tablicę na magnesy do firmy?

Przede wszystkim trzeba się zastanowić jak duża taka szklana tablica z właściwościami magnetycznymi będzie nam potrzebna. Nie tylko zależy to od wielkości pomieszczenia, w którym będziemy chcieli ją zamontować, ale także od ilości przekazywanych informacji. Im ich więcej, tym większa powinna być tablica magnetyczna szklana. A do wyboru są aż trzy rozmiary standardowe oraz wymiar dowolny – wykonywany na specjalne zamówienie klienta – przy zapotrzebowaniu minimum 10 sztuk tablic szklanych. Jeśli nie potrzebujemy aż takiej ilości warto zastanowić się nad jednym z dostępnych od ręki rozmiarów. Najmniejszy ma wymiary 120×90 cm, nieco większy od niego to 150×100 cm a już bardzo duży to granica 200×100 cm.

Różne kolory tablic magnetycznych

Oprócz odpowiednich wymiarów warto zastanowić się także nad jej kolorem, który można dobrać ze względów czysto praktycznych, ale także w zależności od tego, co nam będzie pasować do wystroju wnętrza firmy. Tutaj możliwość wyboru jest dość duża. Możemy bowiem zdecydować się na jeden z klasycznych kolorów: biały lub czarny, które będą pasowały niemal do każdego wnętrza. Dobrą opcją jest także tablica bezbarwna nieposiadająca jednak właściwości magnetycznych, a służąca jedynie do pisania i ścierania zapisanych informacji. Tablice kolorowe dostępne są w wersji z połyskiem oraz matowe, posiadające warstwę matową od spodu. Poza klasycznymi kolorami klient ma możliwość także zamówienia tablicy w dowolnej, wybranej przez siebie barwie. Za dopłatą jedynie 100 zł za sztukę może być to tablica szklana magnetyczna lakierowana na kolor zielony, czerwony, niebieski itp. Taka różnorodność wyboru pozwala na dopasowanie tablicy do naszych upodobań i dzięki temu może ona również służyć, jako element dekoracyjny.

Tablica magnesowa – właściwości

Ważną i niepodważalną cechą takich tablic jest ich wytrzymałość – jest odporna na uderzenia mechaniczne oraz na zmiany temperatury. Zapewnione jest to dzięki wykonaniu tablicy magnetycznej z hartowanego szkła, które dodatkowo sprawia, iż tablica taka jest bezpieczna dla jej użytkowników. Ponadto wykonanie jej ze szkła płaskiego jest gwarancją gładkości powierzchni i odporności na zabrudzenia. Nie chodzi tu tylko o zabrudzenia spowodowane jej codziennym użytkowaniem, ale także doskonałą ścieralność zamieszonych na niej teksów i informacji poprzez zapisanie jej powierzchni markerem. Taka tablica szklana magnetyczna to zakup na lata, który bardzo ułatwi funkcjonowanie w każdej firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *