tablica magnetyczna cena

Tablica magnetyczna cena

Tablica magnetyczna – cena w stosunku do jakości

Przy wyborze produktu, który ma służyć na długie lata głównym kryterium wyboru powinna być jakość, funkcjonalność oraz najbardziej nam odpowiadający design. Przy takim zakupie cena schodzi na drugi plan, gdyż oczywiste jest to, że aby produkt jakościowo był dobry i wytrzymały, musi mieć adekwatną do tego cenę. Do trwałości danego produktu przyczynia się jakość materiałów, z jakich został wykonany oraz procesy nowoczesnej produkcji. Jednym z takich produktów są tablice magnetyczne do powieszenia na ścianę wykonane ze szkła o wysokiej jakości. Ich cena natomiast jest stosunkowo bardzo dobra w porównaniu z ich trwałością i długowiecznością.

Jakie są rodzaje tablic szklanych?

W Serii Magnetic, czyli serii tablic szklanych o właściwościach magnetycznych można wyróżnić tablice w kolorach standardowych, czyli czarnym i białym a także w kolorach dowolnych , czyli niestandardowych, przy których konieczna jest dopłata w wysokości 100 zł. Taka tablica zostanie polakierowana na dowolnie wybrany kolor przez klienta. Wśród tablic magnetycznych można także wyróżnić ich wymiary typowe oraz indywidualne. W typowych rozmiarach mamy aż trzy róże, tj. 120×90 cm (rozmiar najmniejszy), 150×100 cm (rozmiar średni) oraz 200×100 cm (rozmiar największy). I tutaj istnieje możliwość wybrania dowolnego wymiaru, jednak to tylko przy zamówieniu powyżej 10 sztuk takich tablic. Warto więc zastanowić się nad takim wariantem, gdy jest potrzebna większa ilość takich tablic.

Ile kosztują tablice magnetyczne?

Ceny tablic magnetycznych z wysokiej jakości szkła wahają się w granicach od 500 zł do 1000 zł za sztukę. Ostateczna cena jest uzależniona oczywiście od rozmiaru tablicy, ale także od polakierowania na dowolny , inny niż czarny i biały kolor. Przykładowo tablica magnetyczna czarna w rozmiarze biurowym (120×90 cm) będzie kosztowała 559 zł. O takiej samej wielkości tablica, np. niebieska to już koszt 649 zł. Przy największym rozmiarze tablicy (200×100 cm) ta granica od 949 zł do 1089 zł. Pierwsza wartość dotyczy oczywiście kolorów standardowych, druga dowolnych. Do ceny tablicy należy także doliczyć koszty wysyłki krajowej. Przy tablicach o wielkości biurowej i szkolnej jest to kwota 30 zł, natomiast przy rozmiarze największym to cena 100 zł. Do każdej tablicy dodawane są również akcesoria potrzebne do jej użytkowania. W przypadku zapotrzebowania na większą ich ilość można je osobno dokupić i tak ,na przykład, 4 kolorowe markery będą kosztowały 14 zł, a magnes srebrny kostka w ilości 6 sztuk – 29 zł.

Tablica magnetyczna cena, a jakość

Przy tablicach magnetycznych cena jest oczywiście adekwatna do jakości. Tablice takie odznaczają się długą żywotnością poprzez materiał, z jakiego są wykonane. To szkło hartowane, certyfikowane, płaskie o wysokiej jakości oraz szkło super-jasne. Dzięki temu tablica jest bezpieczna przy jej użytkowaniu, odporna na zarysowania, na wszelkie uderzenia, na skoki temperatur oraz na zabrudzenia. Może więc służyć nam w różnych warunkach i w różnych miejscach. Wytrzyma częstą eksploatację oraz traktowanie przez najbardziej wymagających użytkowników, czyli przez dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *