tablica magnetyczna czarna

tablica suchościeralna czarna

tablica magnetyczna czerń

Tablica magnetyczna czarna / suchościeralna (przeznczona do pisaków kredowych) / ze szkła bezpiecznego

Zastaw

W skład zestawu wraz z tablicą wchodzą: A. Zawieszki i dystanse  / B. Wkręty z kołkami / C. Pisak kredowy (x1) / D. Magnes neodymowy (x2) / E. Instrukcja obsługi (x1) / F. Gąbka magnetyczna (x1) / Półka na markery (x1)

Dlaczego wybrać tablicę czarną?

A. Odporna na zabrudzenia - w przeciwieństwie do zwykłych tablic suchościeralnych, tablica ze szkła nie pozostawia smug, można po niej pisać markerem kredowym.

B. Bezpieczna - zbudowana ze szkła hartowanego, które jest pięciokrotnie wytrzymalsze na uderzenia od zwykłego szkła odprężanego. Hartownie zwięsza dodatkowo odporność na naprężenia związane ze zmianami temperatury.

C. Magnetyczna - dzięki zastosowaniu z tyłu tafli warstwy ocynkowanej blachy, możemy do tablicy przypinać wszelkiego typu notatki jak również uchwyty magnetyczne na markery. Tablica przeznaczona jest na magnesy neodymowe -srebrne.

D. Bardzo łatwa w montażu - Tablica prosta do samodzielnego montażu. Zawieszki zgodne z normami DIN EN, ukryte za taflą tablicy i zapewniające łatwy demontaż.

E. Szerokie zastosowanie - sprzedawane przez nas tablice są używane w: szkołach, biurach, salach konferencyjnych, warsztatach, barach, przychodniach, kuchniach oraz jako ścianki kreatywne w agencjach marketingowych czy pokojach dziecięcych.

Dostępne rozmiary

A. 150 x 100 cm - rozmiar szkolny

B. 120 x 90 cm - rozmiar biurowy

C. Dowolny - przygotowujemy tablice na indywidualne wymiary (max.200x100 cm).

Akcesoria

A. Markery - W zestawie z tablicą: 1 x marker kredowy biały.

B. Magnesy - W zestawie z tablicą: 2 magnesy neodymowe.

tablica magnetyczna czarna

tablica magnetyczna czarna

tablica magnetyczna czarna

tablica magnetyczna czarna

tablica magnetyczna czarna