Tablica magnetyczna kolorowa

Tablica magnetyczna kolorowa

Zajmujemy się się produkcją tablic magnetycznych, które znakomicie wypełniają rolę przydatnego akcesorium biurowego, szkolnego, a nawet domowego. Nasze tablice od innych odróżnia  gwarancja stuprocentowej sucho-ścieralności, co oznacza, że na powierzchni tablicy nie zostają żadne smugi i zabarwienia. Dodatkowo nasz produkt może występować w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala na umieszczenie go w każdym wnętrzu, gdzie będzie atrakcyjnym dodatkiem, nie zaś szpecącym obiektem na naszej ścianie.

Tablica magnetyczna kolorowa może występować w kolorach: czarnym, białym, czerwonym oraz niebieskim. W przypadku barwy białej do produkcji używane jest szkło optiwhite, co daje efekt śnieżnej bieli, która pozostaje taką przez cały czas użytkowania.

Do pisania po naszej tablicy można używać każdego typu pisaka. Suchościeralne, kredowe, nawet permanentne nie stwarzają żadnego problemu w zmazaniu ich. W przypadku tych ostatnich należy tylko użyć płynu do mycia szyb.

Tablica magnetyczna kolorowa – specyfikacja

 

Tablica magnetyczna kolorowa produkowana jest ze specjalnego szkła bezpiecznego, które dzięki hartowaniu jest pięć razy wytrzymalsze, odporne na zarysowania oraz na zmiany temperatury. Krawędzie szlifowane są na automatycznych szlifierkach pionowych. Co oznacza, że unikniemy zranienia przy montażu lub użytkowaniu.

Oferujemy dwa rozmiary: 150 x 100 cm (rozmiar szkolny), 120 x 90 cm (rozmiar biurowy).

Nasza suchościeralna tablica posiada także magnetyczną powłokę, która powiększa wachlarz możliwości jej użytkowania. Dzięki magnetycznym dodatkom, możemy przypinać zdjęcia, notatki, montować uchwyty na pisaki i gąbkę.

Podczas zamawiania w zestawie znajdzie się:

  • tablica magnetyczna kolorowa,
  • marker,
  • magnes
  • zawieszki i dystanse,
  • instrukcja obsługi.

Tablica magnetyczna kolorowa – montaż

Produkt wysyłamy w ochronnym opakowaniu, dzięki czemu dotrze do Państwa w całości. Dołączone do zestawu elementy mocujące oraz instrukcja pozwalają na samodzielny montaż. J

Inne dodatki do tablic magnetycznych można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia obu stron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *