tablica magnetyczna na magnesy

Tablica magnetyczna na magnesy

Tablica magnetyczna na magnesy

Obecnie na rynku artykułów biurowych istnieje wiele produktów, które znacznie ułatwiają wszelkie prace biurowe, kancelaryjne oraz biurokratyczne w każdej instytucji, urzędzie, firmie, zakładzie pracy, przedsiębiorstwie czy nawet w gospodarstwie domowym. Są to zarówno wszelkiego rodzaju duże sprzęty biurowe, tj. drukarka, komputer, bindownica, nieco mniejsze akcesoria papiernicze i biurowe (dziurkacze, zszywacze, segregatory itp.), materiały piśmiennicze, meble biurowe (fotel, biurko) oraz dodatkowe wyposażenie, które można powiesić na ścianie, np. tablice korkowe, kalendarze, tablice magnetyczne. Z tych ostatnich, czyli tablic magnetycznych, warto wybrać szklane tablice, które charakteryzują się niezwykłą trwałością, praktycznością, bezpieczeństwem w użytkowaniu oraz dekoracyjnością.

Charakterystyka tablicy magnetycznej szklanej                                                                       

Taka tablica magnetyczna wyprodukowana ze szkła o wysokiej jakości, posiadającego odpowiednie certyfikaty i spełniającego normy europejskie, jest niezwykle bezpieczna w użytkowaniu. Jest to zagwarantowane przez hartowanie szkła, któremu to procesowi zostaje ono poddane, dzięki czemu taka tablica jest pięciokrotnie razy bardziej odporna na zmiany temperatury i uderzenia mechaniczne oraz naciski. Oszlifowane i gładko wypolerowane brzegi wzmacniają jeszcze to bezpieczeństwo oraz estetyczny wygląd. Szkło do takiej tablicy to także szkło płaskie, poprzez co powierzchnia jest gładka i łatwa do zapisywania oraz do czyszczenia na sucho lub za pomocą szmatki nasączonej płynem do szyb. Dodatkowo przy tablicach białych to szkło super-jasne, dzięki czemu biel jest śnieżna i nie ma zielonkawego odcienia. Ma za to delikatne refleksy, które dodają jej elegancji i niezwykle przyjemnego wyglądu. Tablica ma również niewidoczną z przodu warstwę magnetyczną, którą tworzy ocynkowana blacha położona bardzo cienko. Te wszystkie właściwości szkła sprawiają, że tablica szklana zdecydowanie przewyższa inne tablice stosowane w biurach – korkowe czy lakierowane.

Rozmiary i kolory

W zależności od potrzeb praktycznych biura oraz jego kolorystyki można dobrać tablicę magnetyczną ze względu na jej rozmiar i kolor. Wśród standardowych rozmiarów można wymienić: 120×90 cm, 150×100 cm oraz 200×100 cm. Dostępne są one od ręki. Przy innych, czyli niestandardowych, konieczne jest zamówienie powyżej 10 sztuk takich samych tablic. Wśród kolorystyki wyróżniamy także kolory standardowe: biały i czarny oraz inne z szerokiej palety barw, których zamówienie możliwe jest przy dopłacie do każdej sztuki 100 zł. Mamy wtedy tablicę szklaną na przykład w kolorze zielonym, szarym, bordowym, żółtym etc. Wszystkie kolory są czyste, przejrzyste i bardzo dobrze będą prezentowały się na każdej ścianie.

Tablica magnetyczna na magnesy i markery

Magnesy do takiej tablicy magnetycznej to magnesy srebrne, czyli neodymowe. Mają one bardzo mocną siłę działania. Do każdej tablicy dołączone są dwa w komplecie, ale może ich dowolną ilość dokupić w różnych kolorach i kształtach. Oprócz magnesów do tablicy szklanej przydają się także pisaki. Mogą być to pisaki suchościeralne, pisaki kredowe lub markery permanentne. Na rynku piśmienniczym dostępne są oczywiście różne ich kolory, a do tablicy w komplecie dodawany jest zawsze jeden. Dodatkowo w zestawie jest także rynienka na pisaki oraz gąbka magnetyczna do zmazywania powierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *