tablica magnetyczna na magnesy

Tablica magnetyczna na magnesy

Tablica magnetyczna na magnesy

Urządzając nowe miejsca pracy dla pracowników biurowych właściciel firmy musi pomyśleć o wielu sprawach. Mając pomieszczenia na biura musi je przede wszystkim odpowiednio wyposażyć. Kupić meble biurowe, komputery, inny sprzęt biurowy oraz zaopatrzyć stanowiska we wszelkie pomoce biurowe, jakie mogą ułatwić codzienną pracę i jej organizację. Jednym z takich elementów, służących jako pomoc biurowa jest tablica, którą można powiesić m.in. nad biurko. Najlepiej, aby nie tylko dało się po niej łatwo pisać, ale także wieszać wszelkie potrzebne informacje. Dobrym wyborem może się okazać tablica szklana posiadająca właściwości magnetyczne.

Dlaczego tablica szklana to dobry wybór?

Powierzchnia takiej tablicy szklanej, zrobiona ze szkła płaskiego, umożliwia łatwe zapisywanie na niej, za pomocą markerów lub pisaków, wszelkich niezbędnych do zapamiętania treści. Właściwością takiej gładkiej powierzchni jest także niezwykła łatwość w późniejszym jej zmazywaniu na sucho (pisaki i mazaki) lub za pomocą szmatki i płynu do szyb (markery). Na gładkim szkle nie pozostają smugi czy zabrudzenia, a zarysowanie go jest praktycznie niemożliwe. Poza tym tablica taka jako, iż jest wykonana z hartowanego szkła, jest bezpieczna w użytkowaniu, gdyż cechuje ją odporność na uderzenia, naprężenia z powodu zmian temperatury otoczenia oraz wszelkie naciski. Tablica mając gładko i starannie oszlifowane i wypolerowane krawędzie jest nie tylko bezpieczna, ale także posiada estetyczny wygląd. Taki wygląd zapewnia jej również rodzaj szkła, z jakiego jest wykonana, czyli szkła o wysokiej jakości oraz certyfikowanego.

Jak dopasować tablicę szklaną do przestrzeni biurowej?

Szkło wysokiej jakości używane do produkcji takich tablic szklanych posiada delikatne refleksy, dzięki czemu każdy kolor tablicy wygląda niezwykle elegancko. A barw tablic szklanych jest sporo do wyboru. Klient ma możliwość zdecydowania się na dowolnie przez siebie wybrany kolor z całej palety barw. Są to kolory niestandardowe, przy których trzeba dopłacić 100 zł do każdej sztuki. Producent oferuje również kolory standardowe tablic szklanych, czyli w wersji magnetycznej biały i czarny. Biel jest w nich niezwykle czysta i nie posiada zielonkawego odcienia, co możliwe jest dzięki szkłu super jasnemu, z jakiego takie tablice szklane są wykonane. Następnie należy zdecydować się jeszcze na określony rozmiar. Dobrą wiadomością dla osób zaopatrujących powierzchnie biurowe w więcej takich tablic może być fakt, iż już przy zamówieniu powyżej 10 sztuk, jest możliwość wyboru tablicy o dowolnym rozmiarze. Poniżej 10 sztuk można zdecydować się na jeden z proponowanych rozmiarów: 120×90 cm, 150×100 cm lub 200×100 cm.

Tablica magnetyczna na magnesy – jej właściwości magnetyczne i akcesoria

Ważnych aspektem takich tablic szklanych jest ich magnetyczność. Warstwa taka umieszczana jest w procesie produkcji – poprzez ocynkowaną blachę nakładaną od spodu tafli. Dzięki temu tablica uzyskuje właściwości magnetyczne, co pozwala na przyczepianie do jej powierzchni papierowych treści za pomocą magnesów neodymowych srebrnych. Dwie sztuki takich magnesów są dołączone w zestawie z tablicą. Z innych akcesoriów są to: pisak suchościeralny lub marker permanentny, gąbka magnetyczna, półka na pisaki oraz instrukcja montażu wraz z niezbędnymi elementami mocującymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *