Tablica magnetyczna na wymiar

Tablica magnetyczna na wymiar

Tablica magnetyczna na wymiar potrzebna w każdej firmie

Urządzanie nowej albo pierwszej siedziby własnej firmy to ważne wydarzenie. Własna firma to drugi dom i ważne, aby właściciel a także pracownicy dobrze się w niej czuli. To także swoista wizytówka, a jeśli będą nas w siedzibie odwiedzać klienci, ważne aby zrobiła na nich wrażenie. Bez rodzaju jeśli chodzi o branżę – klasyczny i elegancki wystrój oraz subtelny minimalizm będzie pasował wszędzie – zawsze lepsze to, niż przesada w różnorodności kolorów i wielości elementów przestrzeni. Takie funkcje elegancji a dodatkowo także funkcje praktyczne będzie spełniała tablica magnetyczna szklana.

Wymiar i kolor na specjalne zamówienie

Tablice magnetyczne szklane dostępne są w standardowych wymiarach i kolorach. Jeśli jednak potrzebujemy ich więcej możemy śmiało zastanowić się nad zamówieniem specjalnym. Urządzając siedzibę firmy, gdzie mamy więcej pomieszczeń – hol, salę konferencyjną, biura – warto urządzić je w jednym stylu, a w każdym pomieszczeniu zamontować tablicę szklaną magnetyczną, która z powodzeniem będzie spełniała nie tylko funkcje ozdobne, ale także praktyczne. Przy zamówieniu powyżej 10 sztuk takich tablic możemy wybrać dowolny rozmiar, który najbardziej będzie nam pasował. Chyba, że najlepiej do wnętrz będzie pasował jeden ze standardowych wymiarów: 120×90 cm, 150×100 cm oraz 200×100 cm. Wybór odpowiedniej kolorystyki to także szerokie możliwości. Oprócz kolorów klasycznych z zakresu białego, czarnego, bezbarwnego dostępne są także, za dodatkową opłatą, tablice magnetyczne lakierowane na kolorowo, np. zielono, czerwono, niebiesko, żółto itp., które można zamówić za dodatkową opłatą. Dostępne są również kolory matowe, których połysk jest nieco stonowany.

Jakie jest zastosowanie tablic szklanych

Tablice szklane posiadają nie tylko gładką powierzchnię, po której można pisać za pomocą różnego typu markerów suchościeralnych, kredowych i permanentnych, ale mają także właściwości magnetyczne. Za pomocą magnesów neodymowych można wieszać na nich kartki z ważnymi informacjami lub sprawami do załatwienia a nawet jakieś pamiątki czy zdjęcia, które są dla nas miłe. Te dwa zastosowania – możliwość wielokrotnego pisania oraz właściwości magnetyczne sprawią, że taka tablica magnetyczna będzie bardzo przydatna w firmie w wielu sytuacjach – podczas szkoleń i spotkań z pracownikami, podczas wizyt klientów, jak również do zapisywania ważnych informacji i terminów. Wysoki połysk tablic szklanych i bardzo dobra jakość szkła, z jakiego zostały one wykonane sprawia, iż tablice te odznaczają się niezwykłą elegancją w wyglądzie a ich zamocowanie przy niektórych wariantach tablic, poprzez niewielkie zawieszki umieszczone za taflą, powodując efekt unoszenia się przy ścianie (1,5 cm odległości), dają jednocześnie wrażenie niezwykłej klasy i elegancji.

Tablica magnetyczna na wymiar – cechy charakterystyczne

Taka tablica magnetyczna szklana posłuży w firmie przez wiele lat, gdyż jest to produkt bardzo trwały i posiada długą żywotność. Możliwe jest to dzięki hartowanemu szkłu z jakiego są tablice szklane wykonane oraz szkła płaskiego najwyższej jakości. Dzięki temu na tablicy nie pozostają smugi, ani zabrudzenia, łatwo ją zetrzeć i utrzymać w czystości. Ponadto jest niezwykle odporna na uszkodzenia oraz zmiany temperatury. Łatwy montaż pozwala na bardzo proste powieszenie tablicy samemu, a także na późniejsze przeniesienie jej w każde dowolne miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *