tablica magnetyczna ozdobna

Tablica magnetyczna ozdobna

Tablica magnetyczna ozdobna (i praktyczna)

Stworzenie własnego otoczenia, w którym będziemy spędzać dużo czasu – czy to w domu, czy w pracy, jest bardzo ważną kwestią. Ważną z tego względu, że powinnyśmy się w nim czuć dobrze. Otoczenie, w którym najczęściej przebywamy ma ogromny wpływ na naszą psychikę i podświadomość, co ma swoje odwzorowanie w samopoczuciu, nastrojach, a nawet pewności siebie i realizacji własnycg celów i zamierzeń. Dlatego wystrój otaczającej nas przestrzeni jest bardzo ważny. Istotne są szczegóły, które nadają mu charakter. Jednym z takich ważnych szczegółów jest tablica szklana o właściwościach magnetycznych.

Dlaczego tablica szklana jest ozdobna

Szkło, z jakiego taka tablica jest zrobiona to szkło wysokiej jakości renomowanych producentów. Posiada odpowiednie certyfikaty, które stawiają taką tablicę na piedestale innych tablic magnetycznych. Jej wygląd to bardzo elegancka szklana tafla z delikatnymi refleksami, pozbawiona zielonkawego odcienia szkła oraz o starannie wypolerowanych brzegach. Jej mocowanie do ściany jest na tyle estetyczne, że praktycznie niewidoczne, a warstwa blachy, która nadaje tablicy magnetyczność, jest starannie ukryta o spodniej strony. Niezwykłej dekoracyjności dodają jej także kolory na jakie może być polakierowana. Są to kolory standardowe – klasyczny czarny i biały. Ale również odcienie z szerokiej palety barw, tj. zielony, szary, bordowy, żółty, czerwony itp. (dostępne za dopłatą 100 zł od sztuki). Wszystko to czyni tablicę szklaną magnetyczną niezwykle ozdobną.

Dlaczego tablica szklana jest praktyczna

Dodatkowym, a może nawet wiodącym atutem jest praktyczność takiej tablicy szklanej. Przede wszystkim są to jej standardowe prostokątne rozmiary w zakresie 120×90, 150×100 i 200×100 cm lub wymiary niestandardowe, czyli dowolnie wybrane przez klienta przy zamówieniu powyżej 10 sztuk takich tablic. Praktyczna jest także ze względu na swoją magnetyczność – można do jej powierzchni za pomocą magnesów neodymowych przyczepiać karteczki i papiery z ważnymi treściami i informacjami. Tablica praktyczna jest także w jej czyszczeniu – z powodu gładkiej powierzchni wszystkie zabrudzenia schodzą bardzo łatwo na sucho lub za pomocą zwykłego płynu do szyb. Można po niej także z łatwością pisać za pomocą markerów permanentnych, pisaków suchościeralnych lub pisaków kredowych. Łatwy jest również jej montaż oraz demontaż. Jest bezpieczna w użytkowaniu poprzez hartowanie szkła i nie jest podatna na zarysowania czy uderzenia.

Tablica magnetyczna ozdobna w różnych miejscach

Tablicę magnetyczną jako ozdobę można zwieszać w wielu miejscach. W domu, w miejscu publicznym, w pracy. Posłuży ona jednocześnie swoją praktyczną powierzchnią, jeśli zajdzie taka potrzeba. Można na niej nie tylko wieszać zdjęcia, reprodukcje, ładne pocztówki i obrazki, ale także wszelkie informacje, grafiki pracy, foldery, ważne notatki czy plany działalności. Może służyć jako niezbędna pomoc w procesie nauki w szkole, na uczelni, na sali szkoleniowej czy w czasie spotkań z klientami. Jej zarówno ozdobne, jak i praktyczne wykorzystanie jest kwestią indywidualnych potrzeb i pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *