tablica marker

Tablica marker

Szklana tablica, marker i magnesy

W celu stworzenia idealnej powierzchni, służącej do organizacji czasu pracy niewiele trzeba. Wystarczy kawałek ściany nad biurkiem lub w innym wygodnym miejscu. Do tego szybkie zamówienie ze strony producenta tablicy szklanej w odpowiednim rozmiarze i kolorze z potrzebnymi do niej akcesoriami. Następnie odebranie tego zamówienia i samodzielne przymocowanie do ściany tablicy. W tych kilku prostych krokach będziemy mieć powierzchnię, jaka jest nam potrzebna do sprawnej organizacji.

W jaki sposób można wykorzystać tablicę szklaną w pracy?

Gładka oraz łatwo zmywalna powierzchnia takiej tablicy szklanej będzie idealnym miejscem do zapisywania terminów wizyt, ważnych spraw do załatwienia czy informacji, które koniecznie trzeba zapamiętać. Jej magnetyczność pozwoli natomiast na wieszanie za pomocą magnesów neodymowych ważnych wizytówek, projektów i planów na papierze czy grafiku zadań i obecności. Część jej powierzchni można także wykorzystać na powieszenie zdjęcia lub obrazka, które umilą nam codzienność w pracy. Dzięki nowoczesności wykonania tablicy szklanej mamy pewność, że treści papierowe będą się mocno trzymać, natomiast zapisane pisakiem będą łatwo zmywalne bez pozostawiania śladów.

Co daje tablicy szklanej takie możliwości?

Tajemnica tego produktu tkwi już w samym jego wytwarzaniu. Szkło na taką tablicę jest poddawane hartowaniu, dzięki czemu posiada pięciokrotnie większą odporność zarówno na uderzenia mechaniczne, jak i na zmiany temperatury otoczenia. Ponadto jest to szkło płaskie, co daje mu gładkość powierzchni – łatwość pisania, a także zmywania bez śladów zarysowań czy smug. Brzegi takiej tablicy są starannie i estetycznie wypolerowane i oszlifowane, co zapewnia jej bezpieczeństwo oraz dekoracyjny wygląd. Od spodu tafli tablica jest pokryta warstwą ocynkowanej blachy, co daje jej z kolei bardzo dobre właściwości magnetyczne. Dzięki czemu można przy niej używać magnesów neodymowych oraz innych magnetycznych przydatnych akcesoriów, tj. półki na markery. Montaż takiej tablicy do ściany to również jej zaleta. W zestawie dołączone są elementy mocujące, tj. zawieszki i dystanse, wkręty z kołkami lub śruby dwu-gwintowe z kołkami oraz okucia ze stali nierdzewnej. Pomaga w nim również załączona instrukcja, dzięki czemu każdy może powiesić taką tablicę szklaną samodzielnie. Jej demontaż także nie jest sprawą skomplikowaną, więc łatwo można później przenieść ją w inne miejsce.

Tablica, marker, magnes i wybór tej odpowiedniej

Tablicę szklaną można zamówić w jednym z kilku dostępnych rozmiarów. Jest to rozmiar 120×90 cm, 150×100 cm oraz 200×100 cm. Są to wymiary standardowe, czyli dostępne od ręki. Na inne nie tylko trzeba poczekać dłużej, ale także konieczna jest wtedy minimalna ilość zmówienia w wysokości 10 sztuk. Najbardziej taka inwestycja opłaca się przy zamawianiu tablicy przez firmę, która potrzebuje ich więcej. Zanim kupimy tablicę warto zastanowić się również nad jej kolorem, bo będzie ona także służyć swoją estetyką, jako dekoracja wnętrza i zdecydowanie powinna do niego pasować. I tutaj możemy także zdecydować się na kolor standardowy, czyli czarny lub biały albo poprosić o polakierowanie tablicy szklanej na wybrany przez siebie kolor z zakresu szerokiej palety barw, jakie oferuje producent. Przy takim kolorze wystarcz dopłata w wysokości 100 zł i możemy cieszyć się tablicą pasującą do naszego wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *