tablica na magnesy na sciane

Tablica na magnesy na ścianę

Tablica na magnesy na ścianę w każdej firmie

Do prowadzenia niemalże każdej firmy potrzebne jest biuro. Niezależnie od tego, czy to duże przedsiębiorstwo zatrudniające sporo osób, czy kilkuosobowa działalność, gdzieś trzeba planować, załatwiać formalności, oceniać wyniki. Wiele z tych czynności wykonuje się obecnie elektronicznie w komputerze, ale odpowiednia przestrzeń biurowa oraz jej zagospodarowanie ciągle jest potrzebne. Znacznym ułatwieniem pracy każdej firmy jest dobra organizacja tej pracy, również na poziomie biurowym. Powierzchnia, na której można wieszać ważne informacje, w kilka osób analizować wyniki lub szkolić pracowników jest bardzo potrzebna. Może nią być tablica szklana posiadająca właściwości magnetyczne.

Jaką tablicę do biura wybrać?

W zależności od tego, czy będzie ona wisiała nad biurkiem pracownika i służyła do jego organizacji pracy, czy też będzie przydatna w czasie szkoleń i analiz – zależy jej rozmiar. Nad biurko dla jednej osoby wystarczy bowiem tablica szklana w najmniejszym rozmiarze, czyli 120×90 cm. Jeśli będzie ona umieszczona na ścianie w innym miejscu i wykorzystywana przez większą ilość osób, można zdecydować się na rozmiar średni – 150×100 cm. Natomiast, gdy ma służyć do szkoleń lub wspólnych raportów, najlepiej gdyby była to tablica największa – 200×100 cm. Jeśli prowadzimy dużą firmę i potrzebna nam jest większa ilość takich tablic (minimum 10 sztuk), wtedy warto zastanowić się nad ich dowolnym wymiarem, który najlepiej będzie spełniał nasze wymagania. Przy takim większym zamówieniu jest to możliwe. Tablica szklana w biurze nie musi być tylko funkcjonalna. Może, a nawet musi spełniać również funkcje ozdobne, gdyż także do takich wymogów jest przystosowana. Dlatego oprócz rozmiaru waży jest także jej kolor. W firmach najlepiej sprawdzają się te klasyczne kolory, tj. biel czy czarny. Ale bardzo ożywiają wnętrze tablice szklane kolorowe, które można zamówić w wybranym kolorze już od jednej sztuki za dopłatą 100 zł.

Szklana tablica – najlepsza?

Oprócz tablic szklanych o funkcjach magnetycznych są na rynku dostępne także tablice z innych tworzyw (np. sztucznych). Jednak do wyboru szklanej mogą skłaniać następujące racjonalne argumenty:

– trwałość – tablice szklane wykonane są z hartowanego szkła, dzięki czemu są odporne na uderzenia, nacisk, zarysowania czy skoki temperatury,

– bezpieczeństwo – posiadają oszlifowane i dobrze wyprofilowane brzegi,

– łatwość w utrzymaniu czystości – dzięki powierzchni wykonanej ze szkła płaskiego łatwo się je czyści z pozostałości markerów, bez smug i przebarwień oraz innych zabrudzeń,

– czyste kolory – szczególnie widoczne jest to w tablicy białej, gdyż wykonanie ze szkła optiwhite, czyli super jasnego pozbawia tablicę zielonkawego odcienia, kolory posiadają delikatny szklany refleks,

– prosty montaż – poprzez dołączone elementy kupujący może samodzielnie powiesić taką tablicę, a także później ją zdemontować i przenieść w inne miejsce.

Tablica na magnesy na ścianę – co jeszcze musisz wiedzieć

Tablice magnetyczne dostępne są w Serii Magentic. Do każdej takiej tablicy dołączone są akcesoria, które od razu ułatwią i umożliwią jej użytkowanie. Są to: pisaki lub markery, magnesy srebrne (zwane także neodymowymi), rynienka lub półka na pisaki oraz gąbka magnetyczna. Ponadto do każdej tablicy szklanej dołączona jest instrukcja montażowa wraz z elementami niezbędnymi do powieszenia jej na ścianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *