Tablica na markery

Niezawodna, a zarazem elegancka tablica na markery od bunto.

Sprawdzone szkło, zaufani dostawcy, a przede wszystkim dokładny i ostrożny proces produkcyjny – to właśnie one decydują o wysokiej jakości naszej tablicy na markery. Tablicy, która zdoybła już zaufanie setek zadowolonych klientów doskonałymi właściwościami oraz bezsprzeczną przewagą nad podobnymi jej odpowiednikami.

Te różnice są najbardziej widoczne między innymi w:

  • wysokim poziomie bezpieczeństwa: szkło hartowane, z którego wykonujemy nasze produkty bunto jest pięciokrotnie odporniejsze na uderzenia od zwykłego szkła odprężanego. Proces hartowania zmniejsza także jego wrażliwość na naprężenia spowodowane przez zmiany temperatury,
  • stuprocentowej suchościeralności: w przeciwieństwie do zwykłych tablic po naszym produkcie można pisać zarówno markerami kredowymi, jak i permanentnymi, a ścieranie jest łatwe i nie pozostawia szpetnych smug (w przypadku markera permanentnego należy użyć trochę płynu do mycia okien – zachęcamy do obejrzenia filmików instruktażowych na naszym kanale).
  • estetyce: tablice bunto wykonujemy z super – jasnego szkła optiwhite, które zawiera wyraźnie mniej zielonkawego odcienia, a tym samym otrzymujemy efekt śnieżnej bieli (widoczny zwłaszcza na tablicach białych, bezbarwnych oraz matowych, które dodatkowo wyposażone są w ozdobne rotule ze stali nierdzewnej).

Tablica idealna do każdego pomieszczenia.

Tablice bunto można znaleźć w szkołach, biurach, warsztatach, salach konferencyjnych, barach, czy pokojach dziecięcych (jako kreatywna ścianka). Możliwość wyboru spośród nawet trzech wymiarów (150 x 100 cm, 120 x 90 cm oraz wyłącznie dla tablic magnetycznych dodatkowo wymiaru 200 x 100 cm), a także różnych kolorów (białego i czarnego dla tablic szklanych magnetycznych lub matowego i bezbarwnego dla tablic szklanych) pozwala na stylowe dopasowanie ich do każdego wnętrza, jednocześnie dodając prestiżu i estetyki. Ponadto tablice magnetyczne bunto, które znajdą państwo w naszej ofercie – pokryte z tyłu warstwą ocynkowanej blachy – umożliwiają na przypinanie notatek, uchwytów oraz innych magnetycznych akcesoriów, co dodatkowo poszerza ich możliwości i zastosowania.

Wychodząc naprzeciw państwa potrzeb w przypadku zamówienia conajmniej pięciu sztuk naszych tablic istnieje możliwość wykonania ich na inny, wcześniej uzgodniony wymiar.

 

Tablica na markery – prosty i szybki montaż

W skład dostarczanego państwu zestawu do samodzielnego montażu wchodzą:

– system mocowania tablicy (zależnie od rodzaju wybranego produktu: zawieszki i dystanse oraz wkręty z kołkami dla tablic magnetycznych bunto lub cztery okucia ze stali nierdzewnej i cztery śruby dwu-gwintowe z kołkami dla tablic bez tafli ocynkowanej),

  • pisak suchościeralny,
  • dwa magnesy neodymowe oraz gąbka magnetyczna (w przypadku tablicy magnetycznej),
  • tablica na markery bunto,
  • instrukcja obsługi.

Zachęcamy do obejrzenia filmów instruktażowych i prezentacyjnych na naszym kanale w serwisie YouTube oraz polecamy inne produkty z naszej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *