tablica na pisaki

Tablica na pisaki

Tablica na pisaki – dobry środek przekazu

Zapisywanie informacji w widocznym miejscu pomaga w terminowym załatwieniu spraw. Zapisywanie treści tak, aby można było je zapamiętać poprzez ciągłe patrzenie na nie, to dobra metoda nauki. W przekazywaniu cennych informacji skierowanych dla wielu oczu w czasie kursu czy szkolenia także pomoże ich zapisywanie. Zostawianie sobie ważnych spraw do przekazania i załatwienia w domu czy pracy i zapisanie ich w widocznym miejscu tak, żeby nie dało się tego przeoczyć – to jeden z kilku sposobów komunikacji międzyludzkiej. Umieszczanie informacji na temat usług czy produktów dla klientów, którzy mają na nie zwrócić uwagę – także wiąże się zapisaniem ich w widocznym miejscu. Co łączy wszystkie powyższe sytuacje ze sobą? Środek przekazu jakim jest tablica szklana, na której powierzchni można pisać markerami lub pisakami.

Praktyczny i nowoczesny wygląd tablicy szklanej

Tablice szklane, po których można pisać pisakami są nie tylko praktyczne, ale także mogą służyć jako bardzo ciekawy element dekoracyjny. Poprzez swój nowoczesny i elegancki zarazem wygląd będą pasować zarówno do klasycznego wnętrza, pomieszczenia w eleganckim stylu, jak również do kolorowego pokoju dziecka. W przypadku wnętrz o stonowanym wyglądzie najlepiej będzie wyglądała tablica w kolorze białym lub czarnym, którą można zamówić z połyskiem lub matową. Do każdego wnętrza będzie pasowała tablica bezbarwna. Natomiast wariat tablicy kolorowej, w kolorze czerwonym, niebieskim, zielonym lub innym (do zamówienia za dodatkową opłatą) najlepiej się sprawdzi we wnętrzach bardziej ekstrawaganckich, ale może także służyć, jako element ożywienia w klasycznych pomieszczeniach. Takie tablice szklane mają kształt klasycznego prostokąta o zeszlifowanych brzegach, dzięki temu są one bezpieczne w używaniu. Są to prostokąty w trzech wymiarach: 120×90 cm, 150×100 cm oraz 200×100 cm. Dzięki specjalnym zamocowaniom mogą przylegać do ściany lub odstawać na odległość 1,5 cm.

Jakie tablica szklana ma właściwości?

Tablica szklana, po której można pisać pisakami posiada bardzo gładką powierzchnię, która jest osiągnięta, dzięki płaskiemu szkłu, jakie zostało użyte do jej wyprodukowania. Szkło takie ma bardzo wysoką jakość, co zapewnia jego łatwą ścieralność oraz odporność na zabrudzenia. Powierzchnię tablicy można zapisywać pisakami wielokrotnie i nie ma problemu z ich zamazywaniem na sucho lub za pomocą płynu do szyb. Takie szkło na tablicę jest także odpowiednio hartowane i dzięki temu tablica jest odporna na wszelkie zmiany temperatury oraz uszkodzenia i uderzenia. Tablica szklana, na której można pisać markerami, może mieć także właściwości magnetyczne. Jest to Seria Magnetic takich tablic wykonana z dodatkową warstwą – ocynkowaną blachą znajdującą się od spodu szklanej tafli. Do takiej tablicy dołączone są magnesy neodymowe, które są super mocne i trwałe.

Tablica na pisaki – co jeszcze musisz o niej wiedzieć?

Pisaki do tablicy szklanej można zakupić w 4 kolorach, oprócz tego, który dołączony jest w zestawie do tablicy. Ponadto do zamocowania jest także specjalna półka na pisaki. Jeśli jest to tablica magnetyczna dodatkowo posiada w swoim wyposażeniu 2 magnesy srebrne a także gąbkę magnetyczną. Atutem każdej z tych tablic jest łatwość montażu oraz możliwość prostego przenoszenia jej w dowolne miejsce na ścianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *