tablica suchościeralna Wrocław

Tablica suchościeralna Wrocław

Tablica suchościeralna – Wrocław, Warszawa, Kraków…

Tablice suchościeralne to produkt bardzo popularny wśród jej użytkowników zarówno w małych, jak i w dużych miastach. Jeśli ktoś już raz się do niej przekona, nie chce jej zamienić na inną tablicę, np. kredową. Użytkownicy takich tablic wiedzą, że już nie tylko suchościeralne tablice lakierowane są dostępne na rynku, ale także tablice suchościeralne ze szkła. Ten produkt zdecydowanie ma wiele cech, które przemawiają za nabyciem właśnie takiej tablicy. Przede wszystkim jest ona bardzo trwała, bezpieczna, posiada bardzo elegancki wygląd oraz jest praktyczna w domu, biurze czy miejscu publicznym.

Jakie cechy ma tablica szklana suchościeralna

Ma takie cechy, jak szkło, z którego została zrobiona. Jest więc:

– bezpieczna – zapewnia to szkło hartowane, dzięki czemu tablica szklana jest odporna na uderzenia i zmiany temperatur oraz wszelkie naciski, ponadto gładko oszlifowane krawędzie ułatwiają bezpieczne z niej korzystanie,

– nie brudząca się – to szkło płaskie nadaje jej taką właściwość, można więc bardzo łatwo zmywać z niej pozostałości z markera, a także ciężko ją zarysować, smugi oraz przebarwienia również się nie pojawiają,

– wytrzymała – dzięki certyfikowanemu szkłu najwyższej jakości tablica szklana wytrzyma przez lata i będzie długo służyć swoją powierzchnią,

– wysoce estetyczna – szkło, z jakiego jest zrobiona tablica suchościeralna, posiada delikatne refleksy oraz przejrzyste i wyraziste kolory, dzięki czemu odznacza się ona dużą dekoracyjnością i pasuje do każdego wnętrza.

Ponadto tablicę suchościeralną bardzo łatwo się montuje – jest dołączona do niej instrukcja montażu oraz elementy mocujące do ściany, tj. zawieszki, dystanse, kołki, wkręty itp.

Wybór tablicy do domu, biura czy miejsca publicznego

W zależności od potrzeb lokalowych klient ma do wyboru różne rodzaje takich tablic suchościeralnych. Są one dostępne w wersji niemagnetycznej – jest to Seria Transparent, z której może kupić tablicę bezbarwną błyszczącą lub matową. Obie dostępne są w standardowych wymiarach, tj. 120×90 cm, 150×100 cm oraz 200×100 cm, a także w wymiarach niestandardowych (dowolny wymiar przy zamówieniu minimum 10 sztuk). Tablice takie po zawieszeniu delikatnie odstają od ściany, dzięki czemu wyglądają bardzo elegancko. Drugi rodzaj tablic to Seria Magnetic, czyli tablice suchościeralne o właściwościach magnetycznych. Mogą być one zakupione w kolorze białym lub czarnym, a także dowolnie wybranym z szerokiej palety barw (po dopłacie 100 zł od sztuki). Tak samo, jak w przypadku Serii Transparent rozmiary są w nich standardowe oraz niestandardowe (te drugie przy większym zamówieniu – od 10 sztuk w górę).

Tablica suchościeralna Wrocław i nie tylko

Tablice suchościeralne ze szkła znane są już nie tylko w dużych miastach takich, jak na przykład Wrocław, Kraków czy Warszawa, ale również w mniejszych. Ogólnie przydają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest powierzchnia do zapisywania lub wieszania za pomocą magnesów ważnych wydarzeń, informacji, notatek, spraw do załatwienia czy terminów do zapamiętania. Są to więc miejsca, które mieszczą się w każdym mieście: domy, mieszkania, biura, warsztaty, firmy, centra medyczne i szpitale, bary i kawiarnie, urzędy i kancelarie, uczelnie i szkoły itp. Ich wykorzystanie zależy od potrzeb i fantazji użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *