Tablica suchościeralna

Tablica szklana suchościeralna -  produkt na długie lata

Pojawienie się wysokiej jakości kolorowego szkła płaskiego, które znakomicie sprawdza się w roli tablicy suchościeralnej do pisania, wprowadziło nową estetykę do biur i sal konferencyjnych.  Gładka i przejrzysta powierzchnia z delikatnym refleksem, oszlifowane i wypolerowane krawędzie szkła hartowanego oraz szeroka kolorystyka, sprawiają, że jest to produkt, który nadaje każdemu pomieszczeniu unikalny wygląd. Poza walorami estetycznymi tablica posiada również znakomitą odporność -  zbudowana jest z certyfikowanego szkła bezpiecznego, które możemy stosować w budynkach użytku publicznego.

Suchościeralne tablice szklane zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu walorów estetycznych zwykłych tablic suchościeralnych oraz ich wytrzymałości. Powierzchnia tablicy szklanej jest w pełni ścieralna a przez to nie jest możliwym jej zabrudzenie; dodatkowo nie widać na niej śladów użytkowania takich jak smugi, przebarwienia. Do tablic szklanych dodatkowo możesz używać dowolnych markerów, farb oraz wszystkiego co nadaje się do rysowania. Tablice suchościeralne firmy Twojszklarz.pl jest to idealne połączenie żywej i eleganckiej kolorystyki  z praktycznymi walorami użytkowymi.

Szerokie zastosowanie tablic

Nasze tablice suchościeralne znajdują szerokie zastosowanie w:

firmach (biura,sale konferencyjne,recepcje,magazyny)
domach (ścianki kreatywne, notatniki nad biurkiem)
szkołach (tablice lekcyjne, tablice do prezentacji)
szpitalach (tablice informacyjne: przychodnie,recepcje)
warsztatach (tablica jako grafik zadań)
pokojach dziecięcych (bezpieczne tablice do nauki malowania i języków)
barach i restauracjach (zapisywanie menu)

Poza praktycznym praktycznym aspektem użytkowym, tablice szklane sprawdzają się jako bardzo atrakcyjny element wystroju wnętrza.

 tablica suchościeralna

tablica suchościeralna na wymiar

Tablice suchościeralne dostępne różnych kolorach

Tablica suchościeralna szklana dostępna jest w trzech standardowych rozmiarach. Na życzenie klienta możemy wykonać tablicę na wymiar oraz dobierać kolor z oferowanej przez nas palety. W przypadku zamówień indywidualnych prosimy o wysłanie zapytania za pomocą formularza poniżej, na podstawie którego przygotujemy wycenę.

tablica suchościeralna kolory
Zobacz pełną paletę kolorów

Specyfikacja produktu

Tablice produktowane są na bazie szkła hartowanego o dużej wytrzymałości
Tylna część tablicy to panel blaszany o właściwościach magnetycznych
Do wieszania tablic używane są wygodne mocowania o odpowiednich parametrach wytrzymałościowych
Do zestawu dołączone są magneysy (x2) oraz markery suchościeralne (x2)
Produkt wysyłany jest w ochronnym opakowaniu, nie musimy obawiać się defektów na tablicy
Realizujemy montaże oraz zamówienia hurtowe dla firm (wysyłka na paletach poza granicę)

tablica suchościeralna szklana

Szklana tablica vs. zwykła suchościeralna

Jednym z najbardziej irytujących mankamentów zwykłych tablic jest ich zużycie w postaci smug, przebarwień, zarysowań które sprawiają że produkt po krótkim okresie czasu traci całkowicie walory estetyczne. Kwestia ta nie dotyczy tablic szklanych które dzięki zastosowaniu szkła hartowanego jako bazowanego materiału, są odporne na działania ludzkie takie jak: zarysowania,uderzenia,nacisk,przebarwienia od stosowanej chemii jak również temperaturę czy działania kwasem. Jak widać szkło nie bez kozery jest stosowane w oknach i coraz częściej znajdziemy go w różnego typu produktach ułatwiających nam życie.

Zapytaj o tablice