Tablica szklana magnetyczna czarna

Tablica szklana magnetyczna czarna

Czarne szkło wygląda bardzo elegancko. Czy są to naczynia szklane, czy formy dekoracyjne – robi zdecydowanie lepsze wrażenie, niż zwykłe szkło przezroczyste bezbarwne. Dlatego chcąc wprowadzić nieco elegancji a zarazem oryginalności we własnym domu lub firmie możemy zaopatrzyć się w przedmioty z czarnego szkła. Jednym z nich mogą być tablice szklane w kolorze czarnym posiadające właściwości magnetyczne. Są to tablice do powieszenia na ścianie, które nie tylko wprowadzą nieco stylowego wyglądu, ale także przydadzą się pod względem praktycznym.

Formy wykorzystania praktycznego tablicy szklanej

W zależności od tego, gdzie zostanie powieszona tablica może być w różnoraki sposób wykorzystana. I tak, jeśli kupimy ją na użytek domowy i powiesimy w kuchni czy w korytarzu – będzie dobrym miejscem na zapisywanie ważnych spraw do załatwienia lub do powieszenia karteczek z terminami. Umiejscowiona w pokoju dziecka – w zależności od jego wieku będzie mu służyć do zabawy lub jako pomoc w czasie nauki lub obrabiania zadań domowych. Powieszona w gabinecie domowym lub domowym biurze – ułatwi terminowe prowadzenie spraw związanych z własną działalnością gospodarczą. W większej firmie lub przedsiębiorstwie posłuży za miejsce na grafik zadań czy obecności oraz pomoc przy szkoleniach firmowych lub spotkaniach biznesowych. W miejscu publicznym może być także wykorzystana zgodnie z jej potrzebami, np. w bistro jako menu, w przychodni jako grafik pracy lekarzy, w urzędzie jako tablica informacyjna, na uczelni jako pomoc w auli lub Sali wykładowej.

Dlaczego tablicę magnetyczną można praktycznie wykorzystać?

Aby tablica taka mogła być praktycznie wykorzystana i służyła długo musi posiadać pewne cechy i właściwości, które jej to umożliwią. Jest to m.in.:

  • hartowane szkło – nadaje tablicy trwałość i bezpieczeństwo w użytkowaniu,
  • gładko oszlifowane krawędzie – przyczyniają się do bezpieczeństw oraz do estetycznego wyglądu,
  • szkło płaskie – dzięki niemu można z łatwością po niej pisać oraz nie występują zarysowania, uszkodzenia czy smugi,
  • łatwość w montażu – dołączone do tablicy zawieszki i dystanse oraz wkręty z kołkami są zgodne z normami DIN EN,
  • magnetyczność – dobrze połączona ze szkłem warstwa ocynkowanej blachy nadaje tablicy magnetyczność.

Tablica szklana magnetyczna czarna – rozmiary i dodatki

Tablicę czarną o właściwościach magnetycznych można zakupić w jednym z trzech standardowych wymiarów. Są to:

  • wymiar biurowy – 120×90 cm,
  • wymiar szkolny – 150×100 cm,
  • wymiar duży – 200×100 cm.

Jeśli nie potrafimy zdecydować się na żaden z powyższych a potrzebujemy większą ilość tablic (powyżej 10 sztuk) istnieje możliwość podania rozmiaru indywidualnego, do którego dla klienta szkło zostanie odpowiednio przycięte.

Atutem przy kupnie tablicy szklanej w kolorze czarnym są także dodatki, jakie gratis są do niej dokładane a dzięki którym z tablicy można korzystać od razu po jej zawieszeniu do ściany. Jest to pisak kredowy: (w kolorze białym), magnes neodymowy (srebrny), jedna gąbka magnetyczna, półka na markery a także elementy mocujące (zawieszki, dystanse, wkręty i kołki) oraz instrukcja obsługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *