tablica szklana suchoscieralna magnetyczna

Tablica szklana suchościeralna magnetyczna

Na ścianę tablica szklana suchościeralna magnetyczna

Pusta ściana to idealne miejsce do praktycznego i dekoracyjnego wykorzystania. Daje nam szereg możliwości i umożliwia mądre zagospodarowanie przestrzeni zarówno w małych pomieszczeniach, jak i w dużych. Dzięki wykorzystaniu powierzchni ściany, oszczędzamy cenne miejsce na podłodze i przestrzeń, która w każdym miejscu dla człowieka jest niezwykle ważna. Poza tym ściany, na których coś wisi, czy to półka, czy jakiś element dekoracyjny, cieszą nasze oko i sprawiają, że możemy czuć się przytulnie w takim pomieszczeniu. Wśród wielu elementów wystroju wnętrz, jakie można powiesić na ścianie, znajduje się tablica szklana, która w ostatnim czasie robi się coraz bardziej popularna.

Co daje popularność tablicy szklanej magnetycznej?

Popularność daje jej przede wszystkim wysoka jakość i zdecydowana dekoracyjność. Te dwa elementy, oprócz praktyczności tablicy szklanej sprawiają, że jest ona chętnie kupowana. Wysoka jakość to jakość szkła certyfikowanego, z którego jest zrobiona. Szkło to jest poddawane hartowaniu w procesie produkcji, dzięki czemu tablica szklana jest trwała przez długie lata oraz zapewnia bezpieczeństwo przy wszelkich uderzeniach a nawet skokach temperatur. Krawędzie takiej tablicy są zawsze starannie wypolerowanie,  a jej powierzchnia gładka, co jest efektem szkła płaskiego, z jakiego jest zrobiona. Pozwala ono na utrzymanie tablicy magnetycznej w czystości, łatwą jej zmywalność bez smug, zarysowań a także przebarwień szkła. Dodatkowo jest to szkło optiwhite, czyli  super–jasne. Tablice takie nie mają zielonkawego odcienia i ich biel jest czysta a kolory wyraźne. W tablicy szklanej ważne są także jej cechy magnetyczne, które nadaje jej warstwa ocynkowanej blachy mieszcząca się od spodu tafli. Dzięki takim cechom tablice szklane zyskują coraz większą popularność i coraz więcej zwolenników.

Różnorodność rozmiarów i kolorów

Aby móc uzyskać jeszcze większe grono klientów, producent tablic, oprócz jakości tablic stawia także na ich dekoracyjność oraz dostosowuje parametry tablic szklanych do wymagań swoich obecnych i przyszłych klientów. Są to parametry z zakresu rozmiaru i koloru. W tej pierwszej kwestii można wymienić rozmiary standardowe – 120×90 cm, 150×100 cm oraz 200×100 cm. Standardowe są także kolory, czyli biały i czarny. Przy niestandardowych parametrach natomiast w zakresie dowolnego rozmiaru konieczne jest zamówienie 10 sztuk lub więcej takich tablic. W niestandardowych kolorach jest to do wyboru jeden z szerokiej palety barw przy dopłacie zaledwie 100 zł za polakierowanie na wybrany kolor.

Na jakiej ścianie może być przydatna tablica szklana suchościeralna magnetyczna

Idealnym miejscem na umieszczenie takiej tablicy szklanej na ścianie jest… praktycznie każda ściana. Może być to kuchnia, pokój dziecka, korytarz, salon, domowe biuro. W firmie miejsce nad biurkami pracowników, sala konferencyjna, sala spotkań, korytarz. W szpitalu bądź centrum medycznym pokój lekarski lub rejestracja. W kawiarni, bistro czy restauracji miejsce przy barze lub przy wejściu, gdzie można umieścić menu. W urzędach i miejscach użyteczności publicznej mogą to być biura, stanowiska przyjmowania interesantów czy korytarze. W szkołach, na uczelniach czy szkołach językowych są to sale wykładowe, sale lekcyjne czy aule.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *