tablica zmazywalna

Tablica zmazywalna

Tablica zmazywalna na długie lata

Przy wyborze tablicy na ścianę do domu, biura czy do instytucji publicznej musimy przede wszystkim postawić na jej jakość. Tylko ona zagwarantuje nam, że taka tablica będzie służyła przez długie lata i pozostanie w stanie z dnia zakupu. Na tę jakość mają z kolei wpływ materiały z jakich jest zrobiona. Jednym z lepszym może okazać się szkło, które coraz częściej wykorzystywane jest w przedmiotach codziennego użytku oraz w dekoracjach i aranżowaniu przestrzeni. Tablica ze szkła, po której można pisać powinna mieć właściwości całkowitej zmywalności powierzchni. Tylko wtedy może być wykorzystywana wielokrotnie i przez długie lata.

Co daje tablicy szklanej taką długowieczność?

Sekret jest prosty i tkwi w rodzaju szkła, z jakiego jest wykonana. Trzeba tutaj podkreślić, że jest to szkło certyfikowane, czyli wytrzymałe a jednocześnie bezpieczne. Ponadto jest hartowane, co zapewnia mu doskonałą odporność mechaniczną (brak zarysowań, wytrzymałość na uderzenia) oraz termiczną (nagłe skoki temperatur). Tablica wykonana z takiego szkła jest pięciokrotnie bardziej wytrzymalsza, niż ze zwykłego szkła odprężanego. Ma fachowo oszlifowane i wypolerowane krawędzie, co zapewnia jej dodatkowe bezpieczeństwo. Ponadto jest to szkło płaskie o bardzo dobrej jakości, dzięki czemu powierzchnia tablicy jest gładka i łatwo zmywalna nawet na sucho. W przypadku jej dużej eksploatacji, czyli zapisywaniu jej powierzchni za pomocą markerów bądź pisaków, po umyciu nie pozostają żadne ślady. Dzięki takim właściwościom tablica szklana jest produktem na długie lata jego użytkowania.

Praktyczność i dekoracyjny wygląd

Tablica szklana z funkcją zapisywania jest więc produktem bardzo praktycznym. Dodatkowym atutem mogą być także jej właściwości magnetyczne, które posiada Seria Magnetic. Daje jej to warstwa ocynkowanej blachy, znajdująca się od spodu tafli. Można więc wieszać na niej za pomocą magnesów różnego typu treści, notatki, obrazki czy zdjęcia. Tablica szklana może także z powodzeniem służyć, jako element dekoracyjny ściany. Szkło jest materiałem na tyle szlachetnym i eleganckim, że samo w sobie pełni funkcję upiększającą. Specjalnego charakteru wnętrzu może dodać tablica biała lub czarna, natomiast odważny pazur zapewni mu tablica w wybranym innym kolorze lub w takim, który będzie pasował  do reszty przestrzeni.

Tablica zmazywalna – rozmiar i zastosowania

Tablica szklana ze zmazywalną powierzchnią dostępna jest od ręki w trzech standardowych wymiarach. Jest to wymiar biurowy – 120×90 cm, wymiar szkolony – 150×100 cm oraz wymiar największy 200×100 cm. Przy wymiarze dowolnym, który również jest możliwy do realizacji, warunkiem koniecznym jest zamówienie w wysokości minimum 10 sztuk tablic szklanych. Taka opcja wykorzystywana jest głównie w miejscach  publicznych, w dużych firmach, urzędach, szkołach i na uczelniach, gdzie takich tablic potrzeba naprawdę dużo. Tablice szklane mogą być wykorzystywane w domu, np. w kuchni, w pokoju dziecięcym i młodzieżowym, w salonie. Ponadto przydają się w przestrzeni biurowej, jako organizery nad biurka oraz w czasie szkoleń pracowniczych czy spotkań z kontrahentami w salach konferencyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *