tablica zmywalna

Tablica zmywalna

Estetyczna tablica zmywalna

Ile razy zdarzyło się, że po wytarciu tablicy białej na jej powierzchni zostawały kolorowe smugi po markerach? Przez to pisanie po niej staje się niewygodne, a notatki nieczytelne. Idealnym produktem, który rozwiąże te problemy jest nasza tablica szklana. Tablica zmywalna w stu procentach. Nie straszne jej markery kredowe, suchościeralne a nawet permanentne. (Marker permanentny należy zmyć płynem do mycia szyb).

 

Nasza tablica zmywalna jest wykonana z całkowicie bezpiecznego szkła, które poddawane jest specjalnemu procesowi hartowania oraz szlifowania, dzięki czemu jest do pięciu razy bardziej odporna na zmiany temperatury i zarysowania, a oszlifowane krawędzie gwarantują, że nie dojdzie do żadnych zranień podczas użytkowania.

Tablica zmywalna dopasowana do Twoich potrzeb

W odróżnieniu od zwykłych białych tablic, które raczej wyglądają mało estetycznie na ścianie – zwłaszcza jeżeli szpecą ją smugi po markerach – nasza tablica zmywalna występuje w wariancie kolorowym lub przezroczystym. To oznacza, że oprócz zapewnionej funkcjonalności, może stać się całkiem miłym dla oka dodatkiem zdobiącym pomieszczenie. Kolory, które oferujemy to biały, czarny, czerwony oraz niebieski. Tablica występuje także w dwóch rozmiarach, tj.: 150 x 100 cm oraz 120 x 90 cm.

W przypadku wyboru opcji białej należy podkreślić, że w produkcji stosujemy szkło optiwhite, które oferuje idealnie śnieżną biel, bez dodatkowych odcieniu lub refleksów.

Suchościeralna, łatwa w obsłudze, ładnie wyglądająca na ścianie… a także magnetyczna! Co tylko zwiększa wachlarz możliwości użytkowania. Przypinaj notatki, zdjęcia, wykresy dzięki zastosowaniu ocynkowanej powłoki magnetycznej.

 

Nasza tablica zmywalna znajdzie zastosowanie w przeróżnych miejscach: w szkołach, w domach, w biurach, barach, szpitalach i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest prostota użytkowania połączona z funkcjonalnością.

Montaż jest także czynnością, która nie nastręcza wielu problemów, w większości przypadków można wykonać go samodzielnie. W wysyłanym zestawie znajduje się wszystko, co jest potrzebne, by tablica znalazła się na

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *