tablice magnesowe

Tablice magnesowe

Najlepsze miejsca na tablice magnesowe

Mówiąc o najlepszym miejscu na powieszenie na ścianie tablicy magnetycznej nie ma się nic konkretnego na myśli. Dlatego, że jest wiele takich miejsc zarówno w domu, w pracy, jak i w miejscu użyteczności publicznej. Chyba, że mamy konkretną wizję wystroju wnętrza to wtedy jesteśmy zdecydowani, gdzie taka tablica powinna mieć swoje miejsce. Ale jeśli nie mamy zaplanowanego konkretnego obrazu układu przestrzeni to taka tablica może być zawieszona wszędzie tam, gdzie jest tylko wolne miejsce na ścianie.

Przykładowe wykorzystania tablicy magnetycznej

Wykorzystanie zakupionej tablicy magnetycznej to dowolny pomysł kupującego. Jednak jest kilka podpowiedzi, z których każdy może skorzystać, jeśli nie do końca jest przekonany lub zdecydowany. Po pierwsze tablicę magnetyczną można wykorzystać w domu. Powiesić ją w kuchni (jako miejsce na zapisywanie ważnych spraw do załatwienia czy terminów), w korytarzu (jako tablicę informacyjną dla innych domowników), w salonie (jako ozdobę na powieszenie zdjęć lub obrazków), w pokoju dziecka (jako powierzchnię do zabawy i nauki), w gabinecie (jako tablicę nad biurkiem do zapisywania ważnych spraw zawodowych). W kawiarni czy bistro tablica szklana może być przeznaczona do zapisywania menu i dania dnia. W przychodni lub szpitalu – do grafiku operacji lub terminów przyjęć lekarzy. W szkole, na uczelni lub na sali konferencyjnej – jako element niezbędny do przekazywania wiedzy. W urzędach – do przekazywania informacji petentom lub nad biurkami, jako organizer pracy. Ponadto może się przydać w każdym biurze, firmie czy zakładzie pracy.

Właściwości tablicy magnetycznej

Dobra tablica magnetyczna wyprodukowana ze szkła posiada szereg właściwości, które czynią ją niezastąpioną przez tablice wykonane z innych materiałów. Certyfikowane szkło renomowanych producentów  daje jej gwarancje trwałości, bezpieczeństwa oraz elegancji. Szkło na taką tablicę jest specjalnie przygotowane- – jest hartowane, super płaskie, ma gładko oszlifowane brzegi oraz jest pozbawione zielonkawego odcienia. Ponadto właściwości magnetyczne zostają jej nadane przez cienką warstwę metalu – ocynkowanej blachy. Dzięki temu tablica szklana jest nie tylko bezpieczna i trwała, ale także łatwa do czyszczenia, trudna do zarysowania i uszkodzenia oraz pozostająca na długo bez zarysowań czy przebarwień. Jej hartowanie daje jej pięciokrotnie większą odporność na wszelkie uderzenia mechaniczne, a także na skoki temperatur. Ponadto szkło opti-white zapewnia przejrzystość kolorów i czystość bieli.

Tablice magnesowe – ich kolory i rozmiary

Wśród tablic magnetycznych szklanych można wybrać jedną lub więcej takich, które najbardziej będą nam odpowiadać. Można więc zdecydować się na jeden z rozmiarów standardowych, czyli 120×90, 150×100 i 200×100 cm lub wybrać rozmiar dowolny. Należy jednak pamiętać, że przy tej drugiej opcji konieczne jest zamówienie powyżej 10 sztuk tablic – opłaca się więc w przypadku większych zamówień. Zdecydowanie się na dowolnie wybrany kolor jest sprawą z jednej strony łatwą a z drugiej nie. Tutaj ilość zakupionych tablic w niestandardowych kolorach może być dowolna, nawet jedna, jednak należy pamiętać o dopłacie 100 zł koniecznej do polakierowania tablicy na dowolny kolor. Dopłaty nie ma natomiast, jeśli wybrana przez nas tablica będzie biała albo czarna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *