Tablice magnetyczne białe zrobione ze szkła

tablice magnetyczne białe

Tablice magnetyczne białe zrobione ze szkła

Biały jest najczęstszym kolorem w jakim produkowane są tablice magnetyczne naścienne czy stojące.  Biały jest bowiem najlepszym tłem do pisania czy wieszania materiałów o różnej treści na papierze. Wyraźnie na białym kolorze widać pismo zapisane markerem lub pisakiem czarnym, czerwonym, zielonym, niebieskim czy każdym innym. W ofercie na tablice szklane swoje miejsca ma tablica w kolorze białym – należy do kolorów standardowych oraz posiada cechy magnetyczne.

Dlaczego dobrze wybrać tablicę magnetyczną szklaną w kolorze białym?

Tablica magnetyczna w kolorze białym zrobiona ze szkła jest produktem o bardzo wysokiej jakości, gdyż do jej wytworzenia wykorzystywane jest szkło certyfikowane i posiadające odpowiednią trwałość. Dodatkowo jest to szkło opti-white, czyli bardzo jasne pozbawione zielonkawego odcienia szkła a jednocześnie posiadające delikatne refleksy, dzięki którym tablica odbija światło i wygląda bardzo dekoracyjnie. Gładka Wbrew pozorom tablica taka jest bardzo trwała i bezpieczna w użytkowaniu. Szkło na jej produkcję hartujemy (na zmianę zimnym i ciepłym powietrzem) posiada gładko oszlifowane brzegi. Zapewnia jej to trwałość przed uderzeniami i nagłymi skokami temperatur w pomieszczeniach. Gładka powierzchnia natomiast powoduje, iż tablicę szklaną bardzo łatwo się czyści oraz praktycznie nie ma możliwości jej zarysowania czy przebarwienia.

Jakie tablice szklane mogą być alternatywą dla białej?

Alternatywne tablice to także tablice szklane o właściwościach magnetycznych, jednak w innych kolorach. Jeśli biała nie do końca wpasuje się w pomieszczenie warto zastanowić się nad inną tablicą szklaną w kolorze standardowym , czyli czarną. Ponadto duży wybór jest także tablic kolorowych, np. czerwonych, niebieskich, szarych, zielonych itp. Jednak przy ich zakupie należy liczyć się z dopłatą w wysokości 100 zł od sztuki, która jest potrzebna na polakierowanie szklanej tafli. Alternatywne mogą być także tablice szklane, ale nie posiadające właściwości magnetycznych, czyli tablic z Serii Transparent. Dostępne są w kolorach: bezbarwnym oraz białym mlecznym – można tylko pisać po ich powierzchni bez możliwości wieszania treści papierowych za pomocą magnesów neodymowych.

Tablice magnetyczne białe – główne parametry

Takie tablice szklane dostępne są na specjalne zamówienie klienta w zakresie wymiarów. Może on zdecydować się na jeden ze standardowych, czyli: 120×90, 150×100 lub 200×100 cm, bądź podać swój własny rozmiar do realizacji. Przy drugiej opcji opłaca się to jedynie w przypadku zamówienia powyżej 10 sztuk tablic, gdyż takie zamówienia indywidualne są realizowane. Tablica posiada na wyposażeniu, czyli w komplecie kilka niezbędnych do jej użytkowania akcesoriów:

– dwa magnesy neodymowe,

– jeden pisak suchościeralny lub pisak kredowy,

gąbkę magnetyczną,

– półkę na magnesy (magnetyczną),

– instrukcję montażu,

– elementy mocujące zgodne z normami DIN EN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *