Tablice magnetyczne czarne

tablice magnetyczne czarne

Tablice magnetyczne czarne

Bistra i kawiarnie to miejsca, które mnożą się jak grzyby po deszczu. Coraz częściej jemy na mieście nie tylko kolacje i obiady, ale także śniadania. Lubimy w kawiarniach spędzać czas z przyjaciółmi, dziećmi, prowadzić spotkania biznesowe lub pracować na laptopie. Z tego względu nowo powstające lub będące już trochę na rynku bistra muszą starać się przyciągać klientów nie tylko konkurencyjnymi cenami i różnorodnością oferty, ale także wystrojem, który powinien być przytulny i nowoczesny. Dobrze jeśli w takiej przestrzeni znajdują się praktyczne a zarazem ładnie wyglądające elementy wystroju. Jednym z nich na pewno będzą tablice magnetyczne czarne. Wygląda ona nie tylko designersko, ale także ma wiele zastosowań praktycznych.

Praktyczne zastosowania tablicy

Tablica taka ma dwa główne zastosowania praktyczne. Pierwsze to magnetyczność, czyli możliwość wieszania na niej różnych treści za pomocą magnesów neodymowych. Drugie to możliwość naprzemiennego pisania i zmazywania – za pomocą pisaków suchościeralnych, kredowych lub markerów permanentnych. Dzięki tym dwóm funkcjom może być z powodzeniem wykorzystywana w bistro, kawiarniach czy restauracjach  do zapisywania lub wieszania menu, bądź innych ogłoszeń i informacji dla klientów. Istnieje jeszcze wiele takich miejsc, gdzie tablica szklana może się przydać. Są to instytucje publiczne, urzędy, przychodnie, szkoły. Wykorzystywana jest także w firmach, przedsiębiorstwach i zakładach pracy, jak również w domach prywatnych i mieszkaniach.

Podstawowe właściwości tablicy szklanej

W przypadku takiej tablicy ważna jest trwałość. To, co szklane kojarzy się bowiem z kruchością i delikatnością. W przypadku tablic szklanych tak nie jest. Wykonujemy je ze szkła hartowanego, czyli 5-krotnie bardziej odpornego na uderzenia i stłuczenia, niż zwykłe szkło odprężane. Ważną właściwością jest bezpieczeństwo tablicy. Dzięki trwałemu szkłu oraz gładko oszlifowanym brzegom może bez problemu być wykorzystywana zarówno w miejscach publicznych, jak i w domu – tam, gdzie przebywają nie tylko dorośli, ale również dzieci. Łatwy montaż takiej tablicy do ściany to kolejna jej właściwość, dzięki której tablicą może być zainteresowane szerokie grono odbiorców. Na samym końcu warto wymienić także jej ozdobność – delikatne refleksy szkła i solidne jej wykończenie oraz głęboka czerń sprawiają, że nie tylko jest bardzo dekoracyjna, ale wnętrzu, w którym się znajduje nada nowy, niespotykany wyraz.

Tablice magnetyczne czarne – akcesoria i wymiary

Takie tablice szklane można dostosować do pomieszczenia za pomocą wymiarów. Są wśród nich standardowe, czyli 120×90, 150×100 oraz 200×100 a także niestandardowe na indywidualne zamówienie klienta powyżej 10 sztuk. Do każdej tablicy czarnej dodajemy pisak kredowy biały (lub inny), gąbka magnetyczna oraz dwa magnesy neodymowe. Większą ilość tych akcesoriów można natomiast zakupić na stronie producenta. W komplecie z tablicą magnetyczną jest także instrukcja montażu oraz elementy, za pomocą których można tablicę powiesić na ścianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *