tablice magnetyczne na wymiar

Tablice magnetyczne na wymiar bunto

Tablice magnetyczne na wymiar Bunto, czyli jak spełnić oczekiwania klientów

Dostosowywanie się do wymogów odbiorców i spełnianie oczekiwań klientów, to w dzisiejszych czasach podstawa sprawnego funkcjonowania każdej firmy. Daje to gwarancję sprzedaży określonych towarów i usług, a także zadowolenie nabywców, co przekłada się później na dalszą sprzedaż i wyrobienie firmie dobrej marki. Z produktami na dowolny wymiar wychodzą także naprzeciw odbiorcom producenci tablic szklanych. Można je nabyć w określonym przez klienta rozmiarze i zdecydować, czy  dodatkowo mają mieć właściwości magnetyczne, czy też nie.

Tablica magnetyczna dla każdego

Tablica magnetyczna wyprodukowana ze szkła to produkt, który jest przeznaczony dla każdego rodzaju odbiorów. W taką tablicę szklaną mogą się zaopatrzyć zarówno klienci indywidualni, jak i mniejsze i większe firmy, czy instytucje publiczne. Tablica z powodzeniem może służyć jako element dekoracyjny w domu lub w firmie, a także jako powierzchnia praktyczna do zapisywania lub przyczepiania wszelkiego rodzaju informacji i treści. Można ją zamocować na ścianie w kuchni, w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym, w biurze, w barze i kawiarni, a także w szkole, na uczelni czy w sali konferencyjnej i szkoleniowej. To i tak tylko kilka z wielu przykładów zastosowań. Wieszać na niej różne treści, za pomocą magnesów neodymowych, można z łatwością, gdyż taka tablica szklana posiada warstwę nieocynkowanej blachy, znajdującej się od strony ściany. Gładka powierzchnia – wykonana z płaskiego szkła bardzo dobrej jakości – pozwala natomiast na zapisywanie na niej treści za pomocą różnego typu markerów i pisaków (permanentnych, suchościeralnych, kredowych) oraz łatwe ich usuwanie za pomocą dołączonej gąbki lub szmatki nasączonej płynem do szyb.

Wygląd i właściwości

Tablica szklana w swoim wyglądzie może być błyszcząca lub matowa w kolorze bezbarwnym. Jedna i druga prezentuje się niezwykle elegancko. Błyszczące mogą być także standardowe kolory z zakresu bieli i czerni. Na specjalne zamówienie klienta natomiast każda tablica może być polakierowana na dowolnie wybrany kolor, za dopłatą 100 zł do sztuki. Można wtedy wybrać taką barwę, który będzie pasowała do wnętrza lub wyróżniała się, podkreślając jego charakter. Niezależnie od koloru natomiast każda tablica magnetyczna jest wyprodukowana ze szkła hartowanego oraz ze szkła o wysokiej jakości. Dzięki temu jest bezpieczna w użytkowaniu poprzez swoją wysoką odporność na uderzenia czy skoki temperatur (pięciokrotnie bardziej, niż zwykłe szkło odprężane). Niezwykła jasność szkła i wyrazistość kolorów daje natomiast każdej tablicy szklanej wykonanie jej ze szkła super-jasnego optiwhite, w którym wyeliminowany został zielonkawy odcień. Ważna dla użytkownika tablicy szklanej może być także łatwość w montażu poprzez niezbędne dołączone do zestawu elementy. Tablicę taką można w równie prosty sposób zdemontować w celu przeniesienia jej w inne miejsce na ścianie lub do innego pomieszczenia.

Tablice magnetyczne na wymiar lub standardowe

Zamawiając tablicę szklaną na wybrany przez siebie wymiar należy pamiętać, iż jest to możliwie przy zakupie co najmniej 10 sztuk takich tablic. Jeśli jednak nie potrzebna jest nam aż tak duża ilość, można zdecydować się na jeden ze standardowych wymiarów, dostępnych w ofercie od ręki, czyli:

– 120×90 cm,

– 150×100 cm,

– 200×100 cm.

Są to wymiary, które pasują do większości pomieszczeń oraz spełniają swoją funkcję, jeśli chodzi o powierzchnię użytkową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *