Tablice magnetyczne ze szkła bezpiecznego

Specjalizujemy się w produkcji szklanych tablic magnetycznych, które znakomicie nadają się do robienia notatek, nauki języków czy prezentacji biznesowych. W odróżnieniu od zwykłych tablic suchościeralnych, szklane tablice magnetyczne posiadają delikatnych refleks, który nadaje im elegancji i podkreśla nowoczesność wnętrza.

Produkowane przez nas tablice magnetyczne są bezpieczne - szkło płaskie po precyzyjnej obróbce transportujemy do hartowni, gdzie podlega procesowi hartowania, który zwiększa parametry wytrzymałościowe tablicy i odporność na zmiany temperatury. Szkło lakierowane jest przed procesem hartowania, przez co farba zachowuje długo swój naturalny kolor i jest odporna na zarysowania.

Wykorzystujemy szeroką gammę wysokiej jakości lakierów do szkła. Do najpopularniejszych kolorów nalezą: śnieżno-biały, klasyczny czarny, niebieski i czerwony. Na twoje życznie możemy polakierować tablicę na dowolny kolor z gammy RGB i wykonać tablicę zgodnie z podanym wymiarem.

Do tablic szklanych możemy stosować wszystkie markety: suchościeralne, kredowe i permanentne(tylko w przypadku permanentnych ścieramy tablicę przy użyciu płynu do mycia szyb). Do tablic możemy używać magnesów srebrnych - neodymowych.

tablice magnetyczne
Kolorowe tablice z bezpiecznego szkła hartowanego

Nasze tablice magnetyczne

Oferujemy tablice magnetyczne wykonane z bezpiecznego szkła float w kilku wariantach:

białe
czarne
Lakierowane na dowolny kolor z palety RAL

Każda z naszym tablic może być wykonana w wariancie magnetycznym, który umożliwia przypinanie magnesów zwykłych oraz neodymowych. Tablice magnetyczne wykonujemy w rozmiarach: 120x90 cm, 100x150 cm

Na życzenie klienta możemy wykonać tablicę szklaną na wymiar.

Tablice magnetyczne – dane techniczne

Materiał: Wykonane ze szkła płaskiego firmy AGC lub Pilkington o grubości 4 mm.

Bezpieczeństwo: Szkło bezpieczne, poddane procesowi hartowania.

Tafla magnetyczna: Wykonana z ocynkowanej blachy odpornej na korozję.

Krawędzie: Wyszlifowane na poler.

Montaż: Łatwy i bezpieczny.

Zobacz ofertę!