KRÓTKO O NASZYCH PRODUKTACH

TABLICE SZKLANE KLASY PREMIUM Wytrzymałość na ścieranie i uszkodzenia wyróżnia nasze tablice szklane spośród gammy tablic do pisania. Dzięki zastosowaniu gładkiego szkła można po nich pisać dowolnym markerem, a po zmyciu powierzchnia szkła zostanie bez smug i zabrudzeń; natomiast dzięki hartowaniu, szkło z którego wykonane są tablice jest odporne na uderzenia i może być bez problemów stosowane w miejscach publicznych.

Wszystkie tablice wykonujemy ze szkła hartowanego (zgodnie z Polką normą PN-EN 12-150- 1:2002 )by spełniały wymogi bezpieczeństwa, tafle są następnie lakierowane i zespalane z warstwą magnetyczną.  W produktach premium stosujemy szkło super – jasne optiwhite – jest pozbawione zielonkawego odcienia charakterystycznego dla szkła float. W naszej ofercie można znaleźć również tańsze produkty z serii BUNTO CLASSIC które są właśnie wykonane na klasycznym szkle o lekko zielonkawym odcieniu. Dla osób poszukujących oryginalnych kształtów zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tablice z serii MODERN I ROUND. Wykonujemy je na wymiar zgodnie z przesłanym szkicem czy projektem architektonicznym.

Wygoda i bezpieczeństwo w twoim biurze – Wszystkie tablice Bunto wyposażone są w bardzo proste systemy montażowe Safe Click i Magnetic Click. Systemy te są dostosowane do różnego rodzaju ścian, a zwłaszcza do stosowanych powszechnie w biurach ścian karton-gips.  Tablice

Kolory – 25 oryginalnych kolorów – Tablice szklane  Bunto  oferujemy w różnych kolorach , zgodnie ze starannie dobraną przez nas paletą; po przejściu do sklepu można sprawdzić wizualizację każdego z kolorów. Możemy również wykonać tablice na zamówienie zgodnie z wybranym kolorem z palety RAL lub NCS.

Produkty na wymiar – Tablice szklane Bunto wykonujemy również na wymiar, przy czym maksymalne wymiary pojedynczej tafli to: A=270 [cm] i B=130 [cm]. Zachęcamy doi skorzystania z naszych konfiguratorów gdzie można wybrać rozmiar, kolor i opcjonalnie: wybrany kolor z palety RAL i NCS.

Montaże – Oferujemy montaże naszych tablic w wybranych miastach wojewódzkich. W przypadku montażu oferujemy dodatkową gwarancję (oprócz gwarancji na sam produkt).  W razie zapytań prosimy o kontakt.