tablice szklane magnetyczne

Tablice szklane magnetyczne

Tablice szklane magnetyczne wszędzie przydatne

W domu, w biurze, w szkole, w kawiarni, w przychodni, w sali konferencyjnej… Dużo jeszcze można by wymieniać takich miejsc, gdzie swoje zastosowanie znajdą tablice magnetyczne wyprodukowane ze szkła. Ten niezwykle elegancki i trwały produkt nadaje się na ścianę nie tylko w celach praktycznych, ale także czysto dekoracyjnych. Przekonali się o tym wszyscy, którzy takie tablice już posiadają. Natomiast tym, którzy jeszcze ich nie znają, warto przytoczyć kilka cech i właściwości takich tablic, aby wiedzieli o czym mowa.

Najważniejsze zalety tablic

Takie szerokie zastosowanie w różnych miejscach w domu (kuchnia, pokój dziecięcy lub młodzieżowy, salon), w miejscach publicznych oraz w firmach (biuro, sala konferencyjna, gabinet, hol) są wynikiem kilku ważnych właściwości jakie mają tablice szklane. Przede wszystkim jest to ich trwałość. Umożliwia ją hartowane szkło z jakiego są wykonane. Jest to szkło:

– o wysokiej jakości,

– certyfikowane,

– odporne na uderzenia, skoki temperatur, nacisk itp.,

– odporne na zabrudzenia, smugi i przebarwienia (płaskie),

– bezpieczne – oszlifowane i odpowiednio wypolerowane,

– magnetyczne, czyli z warstwą ocynkowanej blachy od spodu,

– super jasne – szczególnie przy tablicy szklanej białej nie ma zielonkawego odcienia, a wszystkie tablice mają barwy o ciekawym refleksie.

Rodzaje tablic szklanych

Oprócz tablic magnetycznych dostępnych w Serii Magentic są także tablice szklane bez tych właściwości. Jest to Seria Transparent – tablice, po których można pisać różnymi rodzajami markerów i pisaków. Dostępne są w trzech wariantach: czarnym, białym oraz w kolorze przezroczystym – matowym lub błyszczącym. Takie standardowe kolory (czarny i biały) możliwe są także przy wyborze tablicy szklanej o właściwościach magnetycznych. Ponadto klient może zamówić taką tablicę polakierowaną na dowolnie wybrany kolor przy dopłacie 100 zł od sztuki. Może być to barwa zielona, niebieska, szara, brązowa, pomarańczowa itp. Wszystkie kolory są żywe, błyszczące oraz bardzo trwałe. Wśród rodzajów tablic są jeszcze do wyboru ich rozmiary. I tutaj są to wymiary standardowe z zakresu: 120×90 cm, 150×100 cm oraz 200×100 cm. Istnieje także możliwość zamówienia rozmiaru dowolnie wybranego przez klienta. Jest to realizowane przy zamówieniu powyżej 10 sztuk takich tablic, sprawdza się więc bardzo dobrze, gdy do firmy lub miejsca użyteczności publicznej potrzebna jest większa ilość takich tablic.

Tablice szklane magnetyczne – co jeszcze warto wiedzieć?

Takie tablice są także bardzo łatwe w montażu. Można samodzielnie powiesić je na ścianę z pomocą załączonej do każdej tablicy instrukcji oraz zawieszek zgodnych z normami DIN EN. Przy tablicach magnetycznych są to wkręty z kołkami oraz zawieszki i dystanse, natomiast przy tablicach z Serii Transparent – śruby dwu-gwintowe z kołkami oraz okucia ze stali nierdzewnej. Ponadto do każdej tablicy magnetycznej dodawane są akcesoria ułatwiające jej użytkowanie. Jest to posiadająca właściwości magnetyczne półka na markery oraz gąbka magnetyczna, a także magnesy srebrne (tzw. neodymowe), pisak lub marker. Do każdej tablicy można także dokupić dodatkowe akcesoria, jeśli jest potrzeba używania np. kolorowych pisaków lub większej ilości magnesów neodymowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *