Tablica przezroczysta do pisania

Tablice szklane 2

Tablice szklane niezbędne w każdym bistro czy kawiarni

Bistro, kawiarnie, bary szybkiej obsługi lub takie, które oferują posiłki na wagę, to obecnie bardzo popularne miejsca, gdzie w miłym otoczeniu można coś przekąsić, spotkać się na kawę, przyjść z dziećmi lub popracować z laptopem. Są to miejsca, gdzie można spędzić czas nie tylko w dużych miastach, ale także w małych miejscowościach. W okresie letnim urlopowicze bardzo często także je odwiedzają, aby coś zjeść, napić się a przy tym po prostu posiedzieć i odpocząć. Miejsca takie oferują menu, które często ulega modyfikacji każdego dnia, np. codziennie inne danie dnia lub coś specjalnego oferowanego właśnie dzisiaj. Ważne jest, aby odpowiednio i w widoczny sposób poinformować o tym klientów zarówno tych stałych, jaki i takich, którzy przychodzą pierwszy raz. I tutaj bardzo ważną rolę mogą spełniać tablice szklane, na których można zapisywać i zmazywać treść bez ograniczeń.

Co daje tablica szklana?

Taka tablica szklana, jako, że jest wykonana z hartowanego szkła, jest bardzo trwała i bezpieczna dla jej użytkowników. Wysoka jakość szkła, z jakiego jest zrobiona, umożliwia jej niezwykłą odporność na wszelkie uderzenia mechaniczne oraz na skoki temperatur, jakie zdarzają się w pomieszczeniach z powodu uruchamiania klimatyzacji. Ważna jest także gładkość jej powierzchni (szkło płaskie), dzięki czemu można ją utrzymać w czystości i łatwo zmazywać zapisane na niej treści. W tym celu wykorzystywać można pisaki suchościeralne, markery permanentne czy markery kredowe. Łatwo się je ściera za pomocą dołączonej do tablicy gąbki magnetycznej lub zwykłej szmatki z niewielką ilością płynu do szyb. Daje to codzienną możliwość na nowo zapisywania na niej menu lub dania dnia, czy specjalności lokalu, a dzięki gładkiej powierzchni tablica będzie codziennie wyglądała, jak nowa.

Dopasowanie do wnętrza

Taką szklaną tablicę można powiesić w dowolnym miejscu w barze, bistro czy kawiarni. Może być w taki sposób zagospodarowana ściana za barem, przy wejściu lub w innym dowolnym, łatwo widocznym dla klientów miejscu. Łatwość montażu i demontażu umożliwia także proste przenoszenie jej później w dowolne miejsce. Jej dopasowanie do wnętrza natomiast jest sprawą przyjemną, gdyż można wybrać nie tylko odpowiedni rozmiar, ale także kolor. Wśród tych standardowych warto wymienić trzy wymiary 120×90 cm, 150×100 cm oraz 200×100 cm. Istnieje możliwość także zamówienia wymiaru indywidualnego, jedynym warunkiem w takim przypadku jest zamówienie składające się minimum z 10 sztuk takich tablic szklanych. Co do wyboru koloru nie ma tutaj ograniczeń. Można albo zdecydować się na standardowe, czyli biały, czarny lub bezbarwny oraz na ich warianty matowe lub błyszczące. Ponadto za dopłatą 100 zł klient może zamówić tablicę szklaną lakierowaną na kolor dowolny taki, który najlepiej będzie pasował do wystroju lokalu lub w ciekawy sposób z nim kontrastował.

Tablice szklane – dodatkowe właściwości

Tablice szklane o nieskończenie zapisywanej powierzchni to nie wszystko. Dostępny jest także ich wariant magnetyczny, czyli tablica magnetyczna z warstwą ocynkowanej blachy od spodu tablicy, dzięki czemu można przyczepiać do jej powierzchni różnego typu informacje i treści za pomocą magnesów neodymowych (srebrnych). Dołączone są one do każdej tablicy szklanej magnetycznej. Ponadto w zestawie znajdują się także markery, półka na markery, gąbka magnetyczna a dodatkowo można dokupić markery w różnych kolorach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *