tablica magnetyczna do szkoły

Tablice szkolne – szklane

Proste w obsłudze tablice szkolne

Nasze szklane tablice – w przeciwieństwie do zwykłych tablic suchościeralnych – są ścieralne w 100%, co pozwala na bezpieczne używanie wszystkich typów pisaków (zarówno kredowych jak i permanentynch).

W wariancie magnetycznym z tyłu tablicy znajduje się cienka warstwa ocynkowanej blachy, która pozwala na przypinanie magnesów, a tym samym notatek, ilustracji oraz innych pomocy naukowych i akcesoriów. Najwyższa jakość, niezawodność i trwałość powoduje, że będą one niezastąpione nie tylko podczas prowadzonych zajęć, ale także na korzytarzach, w salach multimedialnych, gabinetach, czy pokoju nauczycielskim.

Dopasowanie naszych tablic do każdego pomieszczenia ułatwi szeroki wybór wysokiej jakości lakierów do szkła (biały, czarny, czerwony, niebieski i bezbarwny) oraz dwa różne rozmiary (150×100 cm oraz 120×90 cm). Ponadto przy zamówieniu conajmniej dziesięciu sztuk możemy wykonać tablice szkolne o innych wymiarach i dowolnym kolorze z palety RGB.

 

Dlatego nasze tablice szkolne – zarówno w wariancie zwykłym jak i magnetycznym – jednocześnie nadadzą nowoczesności i elegancji każdemu pomieszczeniu oraz ułatwią codzienne życie nauczycieli i uczniów. Położą one kres sypiącej się kredzie, mokrym gąbkom czy w ostateczności – innym tablicom, których dokładne ścieranie jest długie i ciężkie.

 

tablice szkolne do pisania markerem

Bezpieczeństwo to nasz priorytet

 

Oferowane przez nas tablice szkolne gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Do produkcji używamy jedynie certyfikowanego szkła płaskiego, które pochodzi od najlepszych producentów, a sam proces produkcji ma miejsce w Polsce. Podczas tego procesu dokładnie obrobione szkło jest hartowane, co zwiększa ogólną wytrzymałość tablicy (na przykład zarysowania i zmiany temperatury), a w przypadku uderzeń zapewnia do pięcu razy wyższą odporność, niż tablice wykonane ze zwykłego szkła odprężanego.

 

Łatwe i bezpieczne w montażu tablice szkolne

 

W skład każdego gotowego zestawu wchodzą:

– wybrana tablica,

– zawieszki i dystanse,

– wkręty z kołkami,

– dwa pisaki suchościeralne,

– instrukcja obsługi.

Ponadto w przypadku tablicy magnetycznej dołączmy jeden podwójny magnes. Dodatkowe akcesoria, takie jak magnesy, markery czy uchwyty mogą zostać zamówione w naszym sklepie internetowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *